Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Et | Giriş YapRSS Feed

İlan Gönder

KOMPRESÖR YEDEK PARÇA ve SERVİSİ

Kesinlikle Çok uygun fiyatlar

2 EL KOMPRESÖR ALIM SATIM

İrtibat Tel ; 0216 526 20 26

KOMPRESÖR YEDEK PARÇA

200 LİTRE SIFIR KOMPRESÖR KOMPRESÖR SAATİ 3 KAFA 500 LİTRE KAFA KOMPRESÖR ÇEKVALF KOMPRESÖR DİNAMOSU (MOTOR)

HAVA KURUTUCU - KOMPRESÖR ŞALTERİ - İKİNCİ EL VİDALI KOMPRESÖR - YOL YARDIM KOMPRESÖRÜ

HAVA KURUTUCU KOMPRESÖR ŞALTERİ İKİNCİ EL KOMPRESÖR YOL YARDIM KOMPRESÖRÜ SESSİZ KOMPRESÖR

SIFIR ve İKİNCİ EL KOMPRESÖRDE LİDERİZ <> KOMPRESÖR ALIRKEN SATARKEN MUTLAKA BİZİMLE İRTİBAT KURMANIZI ÖNERİRİZ

Kompresör Hava Tankı

Item Details:

 • Para Birimi: TL
 • İlçe: Ümraniye
 • Şehir: İstanbul
 • Ülke: Türkiye
 • Sabit Telefon: 0216 526 20 26
 • Cep Telefonu: 0216 526 06 66
 • Ürünün Markası: Elkom Kompresör
 • Bitiş Tarihi: 6101 gün, 11 saat

Email to a friend

Item listed by: on 12 Haziran 2016

Item Description:

Kompresör Hava Tankı ; Hava Tankı Deposu Ne Demektir ; Vidalı ve Pistonlu Hava kompresörlerde ( dur kalk ) zaman aralığındaki basınç farklılığını korumak için kullanılır. Hava deposu kompresörün dinlenmesi anında sistemin ihtiyacı olan havayı depolar ve sistem kompresörün dinlenme sırasında hava ihtiyacını hava tüpü içinde depolanan havayı kullanarak karşılar. Sistemin ihtiyaç duyduğu hava miktarı, kompresörün ürettiği kapasiteden fazla ise, hava tankı, havayı depolayarak sistemin hava basınç dalgasını minumuma indirir. Ayrıca, kompresör emdiği havayı sıkıştırırken hava içinde nem vardır. Hava deposu, nemin yoğuşmasını sağlar. Hava tüpü tabanına inen su, tahliye vanasıyla yada otomatik tahliye sistemi ile boşaltılır ve sistemdeki hava kuru kalır. Hava tankının yerleştirildiği yer ne kadar soğuk olursa , havanın içindeki su buharı o oranda fazladan yoğuşur ve hava sisteme kuru gider. Yinede havanın nemden arındırılması için kesin çözüm hava kurutucu nem alıcı cihazlardır ..

Yüksek Basınç Hava Tankı ;

1000 Litre Hava hacmine kadar torisferik bombeli, 1000 Litre. Üstü hacimlerde eliptik bombeli hava tanklarımız, 10.000 Litre. Hacim ve 40 bar işletme basıncına kadar yatay veya dikey olarak üretilmektedir.

Tanklarımız 87/404/at basit basınçlı kaplar ve 97/23/at basınçlı ekipmanlar yönetmeliklerine ve ilgili standartlarına uygun tasarlanarak tozaltı kaynak makinalarında otomatik olarak üretilmekte, tahribatlı-tahribatsız kontrolleri ve hidrolik testi yapılarak siz müşterilerimize uzun yıllar kullanacağınız güvenli, işlevsel tanklarımız sunulmaktadır.

Alçak Basınç Hava Tankı ;

1000 Litre Hava hacmine kadar torisferik bombeli, 1000 Litre . Üstü hacimlerde eliptik bombeli hava tanklarımız, 5000 Litre . Hacim ve 16 bar işletme basıncına kadar yatay veya dikey olarak üretilmektedir. Daha yüksek hacimli tanklar isteğe göre üretilmektedir.

Tanklarımız 87/404/at basit basınçlı kaplar ve 97/23/at basınçlı ekipmanlar yönetmeliklerine ve ilgili standartlarına uygun tasarlanarak tozaltı kaynak makinalarında otomatik olarak üretilmekte, tahribatlı-tahribatsız kontrolleri ve hidrolik testi yapılarak siz müşterilerimize uzun yıllar kullanacağınız güvenli, işlevsel tanklarımız sunulmaktadır….

Hava Tankı İmalatımız ;

Basınçlı hava tank İmalatlarımız yatay veya dikey olarak 50-950 litre arasında AB-Basit Basınçlı Kaplar Yönetmeliği 2009/105/EG’ye göre 1000-10000 Litre arasında olanlar ise AB-Basınçlı Ekipmanlar Yönetmeliği 97/23’e göre uygun olarak üretilmektedir. Tüm basınçlı hava tank imalatlarımızda malzeme seçimi, tasarımı, üretimi, kontrol ve deneyleri DIN EN 13445-1-5 standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Kaynaklı imalatı tamamlanan tüm basınçlı
Hava Tankı ve separatör tanklarının kaynak yerleri titizlikle kontrol edilmekte ve buna ilaveten tahribatlı ve tahribatsız testleri yapılmaktadır.

Basınçlı hava tanklarımız ve separatör tanklarımız, onaylı kuruluş tarafından örnek tip muayeneleri yapılmış olup onaylı kuruluşun CE 0036 işareti ve sertifikasına sahiptir.

40 bar hava tanklarımız, onaylı kuruluş tarafından Basınçlı Ekipmanlar Yönetmeliği 97/23 ve B+F modülüne göre kontrol edilmiş olup CE 1785 işareti ve sertifikasına sahiptir.

Kompresör Hava Tankı Özellikleri

** CE-Yönetmelik ve standartlarına uyumlu,
** CE-Standartlarına uygun kaynaklı imalatı,
** 2000 litre ve üzeri hava tanklarımızda hava çıkışı flanş bağlantılıdır.
** CE belgesi ve bakım talimatı

Opsiyonel aksesuarlar: 50-890 litreye kadar olan hava tanklarımız için anma basıncına göre ayarlı-mühürlü aşırı basınç emniyet supapı, manometre, yoğuşma suyu tahliye vanası, şebeke çıkışı kürsel vana.

1000-10000 litreye kadar olan hava tanklarımız için anma basıncına göre ayarlı-mühürlü aşırı basınç emniyet subapları, anma basıncına uygun manometre, yoğuşma suyu tahliyesi için küresel vana veya 2/2 yollu selonoid valfli otomatik tahliye sistemi.

Hava Tankı Patlarmı
Hava Tankı Nasıl Patlar ?
1 – Vidalı Yada Pistonlu kompresörlerde imalat aşamasında yani fabirkada üretim aşamasında kontroller ve basınç ayarı yapılır. Kompresörün kullanım alanına göre talebe isteğe göre belirli bir basınç ayarı yapılır. Belirlenen basıncın değerine görede daha önceden imalat aşamasında ona göre malzeme seçimi zaten yapılmış olmaktadır .
Tüm kontroller ve ayarlar yapıldıktan sonra hava tankı ve kompresör son kullanıcıda sisteme bağlanır.
Siz eğer gereksiz sebeplerden dolayı ( hava gelmiyor , basınç düşük , kompresör yetersiz gibi ) Kompresörün orjinal fabrika ayarları ile oynar bozar iseniz KOMPRESÖR HAVA TANKI PATLAR

2 – Kompresör Hava tankı bir de şu sebeplerden patlar .
a ) Hava Tankı Yıllık test basıncı yapılmamış ise patlar
b ) Kompresör hava tankı kullanım ömrü en fazla 10 Yılı aşmış ise patlar .
c ) Kompresör hava tankı emniyet kontrolleri yetkili servis elemanlarınca yapılmamış ise patlar .
Yukarda yazan patlama sebepleri sadece kompresör için değil tüm basınçlı ve kaplar ve tehlikeli malzemeler için geçerlidir ….
ALACAK OLDUĞUNUZ YADA KULLANMAKTA OLDUĞUNUZ HAVA TANKLARI İÇİN MUTLAKA SERTİFİKA YADA TEST RAPORU BULUNDURMANIZ HAYATİ ÖNEM TAŞIMAKTADIR …
İşinizde profosyonelliği yakalamak için tedibiri bırakmamalısınız ….
** 50 Litre Hava Tankı
** 100 Litre Hava Tankı
** 200 Litre Hava Tankı
** 300 Litre Hava Tankı
** 500 Litre Hava Tankı
** 1000 Litre Hava Tankı
** 2000 Litre Hava Tankı
** 3000 Litre Hava Tankı
** 5000 Litre Hava Tankı
** 10000 Litre Hava Tankı
Hava Tankı imalat seçeneklerimiz ile
Değerli siparişlerinizi bekleriz En uygun fiyat garantisi … 0216 526 06 66

Etiket ; hava tankı test raporu, hava tankı testi, hava tankı test yapan yerler, hava tankı testi yapanlar, 500 litre hava tankı, 5000 litre hava tankı , 1000 ltre hava tankı, 2000 litre hava tankı, 300 litre hava tankı, 200 litre hava tankı, 100 litre hava tankı, 2 el hava tankı, ikinci el hava tankı, hava deposu imalatı, hava deposu fiyatı, hava tankı imalatı , hava tankı fiyatı, sahibinden hava tankı, sahibinden hava deposu, hava kurutucu, vidalı kompresor, pistonlu kompresor, hava tankı patlarmı, hava tankı nasıl patlar, hava tankı bağlantısı, hava deposu patlarmı, kompresör deposu patlarmı, kompresör patlaması, hava tankı patlaması, hava deposu patlaması, kompresör hava tankı, hava deposu,

Listing ID: 63575d773ba969e

Report problem

Processing your request, Please wait....

Sponsor Linkler

TÜRKİYE'DE KOMPRESÖR YEDEK PARÇA ve SERVİSİ KONUSUNDA

EN ETKİN ÇÖZÜMÜ SADECE BİZ SUNARIZ

BİZİMLE İRTİBAT KURUNUZ 0216 526 20 26

Related Ads

Some other , , , , ads that you might be interested in...

Kompresör yedek parça , kompresör servisi,

Kompresör yedek parça , kompresör servisi, Tüm kompresör yedek parçalarını ve kompresör ekipmanlarını firmamızdan temin etmeniz mümkündür. Temini mümkün olmayan yedek parçaları 24 saate tedarik […]

25 Ocak 2015

20037 toplam görüntüleme, 0 bugün

Deg Drive motor satanlar
 

285 TL

Deg Drive Elektrik Motoru, kompresor dinamosu

Deg Drive Elektrik Motorları ; Satış  servis yedek parça, DEG DRIVE – DEG Elektrik Motorları – Deg Motor. Uzman Redüktör Motor ‘un diğer tüm redüktör […]

9 Mart 2015

6365 toplam görüntüleme, 0 bugün

2 el dalgakıran vidalı kompresor
 

1,000 £

Vidalı Kompresör

Bol çeşitli 2 el kompresör parkurumuz ile kompresör sektöründe TÜRKİYE’DE İlk ikinci el kompresör sektörünü kuran oluşturan ve bu sektörü kurumsal hale getirip güvenilir kurumsal […]

27 Mart 2016

4093 toplam görüntüleme, 0 bugün

Sponsor Linkler

TÜRKİYE'DE KOMPRESÖR YEDEK PARÇA ve SERVİSİ KONUSUNDA

EN ETKİN ÇÖZÜMÜ SADECE BİZ SUNARIZ

BİZİMLE İRTİBAT KURUNUZ 0216 526 20 26

Bu ilana başvurmak için giriş yapmalısınız.

Bölgelere Göre Kompresör Servisi

Bölgelere Göre Kompresör Servisi ; Firmamız 8 - Haziran 1996 Dan buzamana kadar gerek vidalı kompresör gerek ise pistonlu kompresör ve ekipmaları olan hava kurutucu ve filitreleri konusunda hizmet vermektedir... Kompresör tamiri ve bakım konusunda oldukça kalifiye ve üstün teknik yeteneği olan yenilikçi dinamamik ve konumunda oldukça başaralı kompresörservis ekibmizle çalışmaktayız.
Makinalarınızda olası bir arıza durumunda sizlere derhal servis hizmeti başlatıyoruz.


kompresör tamiri , kompresör onarımı , vidalı kompresör tamiri , ataşehir vidalı kompresör tamiri , ataşehir ikinci el kompresör , ferhatpaşa kompresör tamiri , ferhatpaşa vidalı kompresör tamiri içerenköy kompresör tamiri , içerenköy vidalı kompresör tamiri , kayışdağı vidalı kompresör tamiri , kayışdağı kompresör onarımı tabelacı , küçükbakkalköy kompresör tamiri , küçükbakkalköy vidalı kompresör tamiri , yeni çamlıca kompresör , yeniçamlıca vidalı kompresör tamiri beykoz kompresör tamiri , beykoz ikinci el kompresör , beykoz ikinci el kompresör , çavuşbaşı kompresör tamiri , çavuşbaşı vidalı kompresör tamiri , çubuklu vidalı kompresör tamiri paşabahçe kompresör tamiri , paşabahçe vidalı kompresör tamiri , çekmeköy kompresör , çekmeköy kompresör tamiri , çekmeköy vidalı kompresör tamiri , çekmeköy kompresör onarımı tanker suyu , alemdağ kompresör , alemdağ kompresör tamiri , alemdağ kompresör onarımı , alemdağ vidalı kompresör taşdelen kompresör , taşdelen kompresör onarımı , taşdelen vidalı kompresör tamiri , kadıköy kompreösr , kadıköy kompresör tamiri , kadıköy ikinci el kompresör acıbadem kompresör tamiri , acıbadem vidalı kompresör tamiri , acıbadem kompresör onarımı , acıbademde kompresörcü , altıyol kompresör , altıyol kompresör onarımı altıyol kompresörcüler tabela , bahariye kompresör tamiri , bahariye ikinci el kompresör , bahariye ikinci el kompresör bahariye vidalı kompresör tamiri , bahariyede kompresörcüler , bostancı kompresör , bostancı ikinci el kompresör , bahariye vidalı kompresör tamiri bostancı kompresör , bostancı kompresör tamiri , bostancı vidalı kompresör tamiri , dişçi kompresörü tamiri , caddebostan kompresör tamiri , caddebostan ikinci el kompresör tamiri , caddebostan kompresör servisi caferağa kompresör , caferağa kompresör onarımı , caferağa kompresör servisi , caferağa kompresörcüler , koltuk döşeme , erenköy kompresör tamiri , erenköy vidalı kompresör tamiri , erenköy vidalı kompresör onarımı , fenerbahçe kompresör , fenerbahçe kompresör servisi , fenerbahçe ikinci el kompresör feneryolu vidalı kompresör , feneryolu vidalı kompresör tamiri , feneryolu kompresör onarımı , fikirtepe kompresör , fikirtepe vidalı kompresör tamiri , fikirtepe kompresörcüler göztepe kompresör tamiri , göztepe kompresör servisi , göztepe ikinci el kompresör , göztepe vidalı kompresör tamiri , göztepe vidalı kompresör servisi elektrikli şömine , halitağa kompreör tamiri , halitağa kompresör onarımı , halitağa vidalı kompresör tamiri hasanpaşa kompresör tamiri , hasanpaşa kompresör onarımı , hasanpaşa vidalı kompresör tamiri , hasanpaşa kompresörcü , kalamış kompresör tamiri , kalamış kompresör onarımı , kalamış vidalı kompresör tamiri kazasker kompresör tamiri , kazasker ikinci el kompresör , kazasker vidalı kompresör tamiri , kazasker kompresörcüler , kızıltoprak kompresör tamiri , kızıltoprak ikinci el kompresör , kızıltoprak kompresör koşuyolu kompresör , koşuyolu ikinci el kompresör , koşuyolu kompresör teknik servisi , koşuyolu vidalı kompresör tamiri , kozyatağı kompresör tamiri , kozyatağı ikinci el kompresör kuyubaşı kompresör tamiri , kuyubaşı ikinci el kompresör , kuyubaşı vidalı kompresör tamiri , tabela fiyatları , merdivenköy kompresör , merdivenköy kompresör tamiri merdivenköy kompresör onarımı , merdivenköy ikinci el kompresör , şaşkınbakkal vidalı kompresör , şaşkınbakkal kompresör tamiri , şaşkınbakkal kompresör onarımı selamiçeşme kompresör tamiri , selamiçeşme ikinci el kompresör , selamiçeşme vidalı kompresör , selamiçeşme kompresör onarımı , selamiçeşme kompresörcüler suadiye kompresör tamiri , suadiye ikinci el kompresör , suadiye vidalı kompresör tamiri , tüccarbaşı kompresör tamiri , tüccarbaşı ikinci el kompresör , tüccarbaşı vidalı kompresör tamiri kartal kompreör tamiri , kartal ikinci el kompresör , kartal vidalı kompresör tamiri , kartal kompresörcüler , soğanlık kompresör tamiri , soğanlık ikinci el kompresör ,

Gebze kompresör, gebze komp, gebze kompresör servisi, tuzla kompresör, tuzla komp, tuzla kompresör servisi, orhanlı kompresör, orhanlı komp, orhanlı kompresör servis, Kartal kompresör, kartal komp, kartal kompresör servisi, Pendik kompresör, pendik komp, pendik kompresör servisi, Şekerpınar kompresör, şekerpınar komp, şeker pınar kompresör servisi, İzmit kompresör, izmit komp, izmit kompresör servisi, Üst kaynarca kompresör, üst kaynarca komp, üst kaynarca kompresör servisi, Sultanbeyli kompresör, sultanbeyli komp, sultanbeyli kompresör servisi, Maltepe kompresör, maltepe komp, maltepe kompresör servisi, Çayırova kompresör, çayırova komp, çayır ova kompresör servisi, Şifamahallesi kompresör, şifa komp, şifa kompresör servisi, Güzelyalı kompresör, güzelyalı komp, güzelyalı kompresör servis, satış Aydıntepe kompresör, aydıntepe komp, aydıntepe kompresör servisi ,

Soğutma Kompresörleri Carlyle Kompresör Bock Kompresör RefComp Kompresör Yedek Parça Satışı Bitzer Kompresör Servisi Bock Kompresör Servisi Frascold Kompresör Servisi Dorin Kompresör Servisi Copeland Kompresör Servisi Refcomp Kompresör Servisi Soğutma Servisi Kompresör Semi Hermetik Vidalı Kompr. Semi Hermetik Kompresör Hermetik Pistonlu Kompresör Yarı Hermetik Pistonlu Kompr. Screw Kompresör Kompresör Rektifiye Kompresör TamiriKompresör Revizyonu Kompresör onarımı Piston Kolu Soğutma Sistemi ,

Dalgakıran Vidalı Kompresör
Vidalı Kompresör Tamiri
Dalgakıran Kompresör
Kompresör Bakımı
Kompresör Tamiri
Carlyle Kompresör
Bock Kompresör
RefComp Kompresörler
Sessiz Kompresör
DBK Serisi
Bauer Kompresör
Sullair Kompresör
Yiğitsan Kompresör
Mark Kompresör
Tecom Kompresör
Pistonlu Hava Kompresörleri

RSS Kompresör Tamircisi

 • İNVERTÖRLÜ 2 EL VİDALI KOMPRESÖR
  2 EL KOMPRESÖR & JENARATÖR DEĞERİNDE NAKİT ALINIR 25 YILLIK TECRÜBE FİRMAMIZDA HER BÜTÇEYE UYGUN KOMPRESÖR ve EKİPMANLARI BULUNUR https://elkomkompresor.sahibinden.com/ DİĞER İLANLAR LÜTFEN LİNKE TIKLAYINIZ […]
  kompresor-servisi
 • 2 EL KOMPRESÖR ALIM SATIM , HER MARKA KOMPRESÖR TAMİR
  invertörlü vidalı kompresör pistonlu kompresör ikinci el alım satım her marka kompresör yedek parça tamir ve servisi çok uygun fiyatlara
  kompresor-servisi
 • en uygun fiyat kompresör yedek parça ve tamir
  Sanayi söktöründe çalışmakta olan yüzlerce marka kompresör bulunmaktadır. Bu kompresör lerin bakımları revizyon ve tamir servislerini yine ehil olan yada olmayan 100 lerce kompresör servis […]
  kompresor-servisi
 • Kompresör kafası kompresor yedek parça – compressor head
  Dünya üstünde adını kabul ettirmiş ünlü marka italyan abac kompresor kafaları her kompresöre uyum sağlaması uygun fiyat kolay montaj ve düşük maliyet giderleri ile tüm […]
  kompresor-servisi
 • Silence Compressor – Sessiz Kompresör
  VİDALI KOMPRESÖR MALİYETİNDEN KURTULUN OFİSE KOY ÇALIŞTIR OKADAR SESSİZ (( 3 YIL DEĞİŞİM GARANTİ BELGELİ )) https://www.kompresorservisi.com.tr/wp-content/uploads/2019/01/IMG_5195-90x90.jpg SESSİZ KOMPRESÖR SEGMENTİNDE TÜRKİYEDE İLK ve TEK 8 […]
  kompresor-servisi
 • Sessiz Kompresör – Yağsız Kompresor
  Sessiz Kompresör – Yağsız Kompresor MEDİKAL SEKTÖR DE ve ÖZELLİKLE DİŞ Muayenehanelerinde oldukça tercih edilen silent power sessiz hava kompresorleri sessiz olması ile beraber yağsız […]
  kompresor-servisi
 • Kompresör Tamircisi
  Kompresör Tamircisi ; Vidalı , Pistonlu Kompresorler , nem ve su alıcı kompresor için hava kurutucu ları tamircisi ve yedek parça malzemeleri , kompresör konusunda […]
  kompresor-servisi
 • 50 LİTRE KOMPRESÖR TIRTILLI HAVA ÇIKIŞ BORUSU
  hava kompresorleri çıkış boruları ve diğer tüm yedek parça , piston kol , çin 3 kafa 50 Litre ve 100 Litre kompresor lerin hava çıkış […]
  kompresor-servisi
 • Sessiz Kompresör – silent kompresor
  Silent Power [ Sşlent Kompresor ] Sanayi tipi sessiz hava kompresörleri en kalitelisi en cazip fiyatlara ve ödeme kolaylıkları ile Tamir sıkıntısı olmayan servis ve […]
  kompresor-servisi
 • Çok Uygun Fiyata Catpower Marka 200 Litre
  SIFIR 200 LİTRE ÇOK KALİTELİ kaliteli birinci sınıf bir ürün türkiye’nin her yerinde servis ağ hizmeti …. 2 YIL GARANTİLİ CATPOWER MARKA PİSTONLU KOMPRESÖR [ […]
  kompresor-servisi

Yedek Parça Detaylı

< Etiket ; meta , tag , kelime , kompresör yedek parçaları , kompresör makinası, kompresör alım satım , kompresor hava kurutucu , ucuz kompresörler, satılık kompresör, ekomak kompresör servisi , kompresör hava kurutucu, karadeniz kompresör, hava kurutucu tamiri ,silent kompresor, sessiz kompresör, fiyatları, dental kompresör , hava kompresörü, , kompresör fiyatları , abac kompresor <> kompresör yedek parçaları, ikinci el kompresör ; abac kompresör ; abac kompresor ; ikinci el kompresör
Hemen Ara
Harita